مستر ئیل ترک

بریم ماهیگیری یاد بگیریم

ماهیگیری یاد بگیریم نه بریم ماهی بخریم

یک ضرب المثل ﭼﯿﻨﯽ ﻣﯿﮕﻪ اگه ﻣﯽ ﺧﻮاﻫﯽ ﮐﺴﯽ رو ﯾﮏ وﻋﺪه ﺳﯿﺮ ﮐﻨﯽ ، ﺑﻪ اون ﻣﺎﻫﯽ ﺑﺪه وﻟﯽ اﮔﻪ ﻣﯽ ﺧﻮاﻫﯽ ﯾﮏ ﻋﻤﺮ ﺳﯿﺮش ﮐﻨﯽ ﺑﻬﺶ ﻣﺎﻫﯽ ﮔﯿﺮی  ﯾﺎد ﺑﺪه  این جمله به شکلی دیگر از قول افلاطون هم نقل شده است:

«به من ماهی نده، ماهیگیری یادم بده!»

 

از کجا باید شروع کنیم؟ اصلا چکار باید کرد؟

کلی توانایی های بالقوه داریم فقط باید اونارو بشناسیم تا درست و خلاقانه از اونها استفاده کنیم،  تو چندین موضوع حرفه ای بشیم و به کسب درآمد برسیم و دستاوردهای خوبی داشته باشیم.باید ببینیم چطوری بر حسب نیازهای بازار و با توجه به علاقمندی ها و توانمندی هامون انتخابات و تصمیمات درست رو در مورد کسب و کارمون بگیریم.

 

از کجا باید شروع کنیم؟ اصلا چکار باید کرد؟

یکی از بهترین ویژگی های داشتن ی کسب و کار اینترنتی اینه که به قولی آقای خودتون هستین، اینکه شما کی هستین و چه هدفی رو دنبال میکنین رو بایستی با خودتون روشن کنین تا بتونین مسیر رو برای خودتون راحت تر و سریع تر بکنین، برای چه چیزی شور و شوق دارین؟ توی چه چیزایی خوبین؟ و نیاز و تقاضا چیاست؟

 

حرف آخر، تو میتونی فقط باید خودت بخوای

بنظر ساده میاد، اما آیا همین کافیه؟ برای رسیدن به هدفهامون نیاز به ابزارهایی داریم و البته از همه مهمتر تخصص ، دنیای مجازی برای خیلی ها فقط یه تفریحه ولی میتونه برای ما یک فرصت باشه! همه اینارو گفتم تا به این نقطه برسم که بگم برای داشتن کسب و کاری پایدار و مطمئن ،خودمون باید آستین هامون رو بالا زنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 5 =

اسکرول به بالا