آژانس دیجیتال مستر ئیل ترک

کسب و کار آنلاین میسازیم، توسعه میدیم و به نتیجه میرسونیم!

ما کی هستیم

یه گروه جون پیگیر دنیای دیجیتال مارکتیک، که میخواد با تخصص و ایده های شگفت انگیزش به یاری کسب و کارها و افراد کارآفرین بره و کنارشون باشه تا بتونن به اهدافشون برسن! یجورای ما تا تهش باهاشون هستیم. آخه ما عاشق لبخند رضایتشونیم و چون به کاری که انجام میدیم ایمان داریم و البته تعریف از خودمون نباشه! خلاقیم و کارمون رو خوب بلدیم، هر روز تعداد دوستیامون هم بیشتر میشه و این عالیه!

چی شد اینطوری شد

راستش حدود 15 سال پیش که سعید ئیل ترک یعنی بنیانگذار آژانس دیجیتال مستر ئیل ترک، اولین پروژه طراحی سایت رو بهش پیشنهاد میدن، خیلی از سیستم های مدیریت محتوا هنوز متولد نشده بودن، برای نمونه همین وردپرس خودمون!
PHP-Nuke هنوز اول راه بوده و طراحی بیشتر وب سایت ها، خیلی ساده و بی روح بود، پس تصمیم میگیره روی یک CMS روسی کار کنه، قابلیت ها و توسعه پذیری که این سیستم مدیریت محتوا داشته، نتیجه کارو متفاوت تر و دلچسب میکرده و همین نکته دلیلی میشه برای انتخابش! همین روحیه و نگرش ئیل ترک باعث میشه که برای رسیدن به ایده ها و رویاهاش، مسیر نوآوری و توسعه دنیای وب و کسب و کارهای آنلاین رو انتخاب کنه و امروز ما یک خانواده هستیم با رویاها و اهداف مشترکی که عاشقانه برایش زندگی میکنیم…

چی بلدیم و چکار میکنیم

ما یعنی خانواده آژانس دیجیتالمون زیر یک سقف داریم چهارتا کار انجام میدیم.
• طراحی و توسعه وب سایت
• راه اندازی و راهبری کسب و کارهای آنلاین
• گرافیک و برندینگ
• آموزش های تخصصی
و البته، پیوسته و بدون توقف داریم خودمون رو ارتقا میدیم، چون خوبیم و میخوایم بهتر هم باشیم! به همین دلیل، شناسایی، تحلیل و رسیدن به راهکارهای نوآورانه از برنامه های پابرجا و همیشگی ماست.

یادداشت

زمستون سال ۱۳۶۴ در تهران به دنیا اومدم، کودکیم مثل تمام بچه های هم سن و سالم شروع شد اما درست تا وقتی که فهمیدم کامپیوتر چیه! از اون موقع دنیای من با این ابزار دوست داشتنی گره خورد، گره ای که نمیخواد و نمیخوام که هیچ وقت بازشه! الان که داشتن کامپیوتر برای خیلی ها آرزوی دست نیافتنی نیست و دیگه تمام بچه ها تبلت و موبایل شخصی خودشون رو دارن! برای من و خیلی از دوستام، داشتن کامپیوتر یک رویا بود. وقتی برای اولین بار کامپیوتر شخصی خودم رو داشتم، عاشقانه ساعت ها پای اون میشتم و متوجه گذر زمان نبودم، به خودم که میومدم، نزدیکای صبح بود، چقدر هم برام لذت داشت، وقتی ساعت ها دنبال یه راهکار میگشتم یا تلاش میکردم به جواب سوالاتم برسم! این اشتیاق باعث شد تصمیم بگیرم با مطالعه و یادگیری تخصص های مختلف، فعالیت های جدی تری داشته باشم، گذشت روزگار و با تجربه هایی که به دست اومد، با جمعی از بهترین ها، تصمیم گرفتیم غول چراغ جادویی باشیم برای کسب و کارهای آنلاین!
اسکرول به بالا