مستر ئیل ترک

مستر ئیل ترک

هم بنیانگذار مجموعه پیوند

مشاور کسب و کارهای آنلاین و بازاریابی دیجیتال

زندگی شخصی

سعید ئیل ترک هستم، سال ۱۳۶۴ در یک روز زمستان در محله ای در تهران به دنیا اومدم. کودکیم مثل تمام بچه های هم سن و سالم شروع شد اما درست تا زمانی که فهمیدم کامپیوتر چیه! از اون موقع دنیای من با این ابزار دوست داشتنی گره خورد، گره ای که نمیخواد و نمیخوام هیچ وقت باز بشه!
این روزها داشتن کامپیوتر برای خیلی ها آرزوی دست نیافتنی نیست و دیگه تمام بچه ها تبلت و موبایل شخصی خودشون رو هم دارن، یادم میاد یک زمانی داشتن کامپیوتر برای من و خیلی ها یک رویا بود. شاید به خاطر همین مسئله بود وقتی برای اولین بار کامپیوتر شخصی خودم رو داشتم عاشقانه ساعت ها پای اون میشتم و متوجه گذر زمان نبودم، به خودم که میومدم دیگه نزدیک های صبح بود و چقدر لذت بخش بود پیدا کردن پاسخ سوالات ذهنم! این اشتیاق باعث شد تجربه های خیلی خوبی بدست بیارم و تصمیم گرفتم در کنار علاقه ای که دارم با مطالعه و فراگیری تخصص های مختلف، فعالیت های جدی تری داشته باشم.

زندگی حرفه ای

از سال ۱۳۸۴ با کارهایی مثل طراحی سایت، گرافیک و در کنار اون تدوین فیلم و صدا آشنایی پیدا کردم.

سال ۱۳۸۶ در موسسه صالح تبلیغات این فرصت رو داشتم در بحث گرافیک و طراحی وب فعالیت حرفه ای خودم رو به عنوان کسب و کار در این صنعت آغاز کنم. این فعالیت ها تا سال ۱۳۹۲ همچنان ادامه داشت و نتیجه آن انجام پروژه های متعددی از جمله طراحی وب سایت موسسه آهنگ رهایی بود.

سال ۱۳۹۰ در شرکت پدیدپرداز در زمینه پشتیبانی نرم افزارهای حوزه Billing & Customer Care فعالیت هایی داشتم و تجربه ای متفاوتی در زمینه ارتباط با مشتریان برایم بود.

از سال ۱۳۹۲ تا 1399  مدیر IT شرکت پای بند سازه بودم و در کنار فعالیت هایی که داشتم تجربه بسیار خوبی در زمینه شبکه و امنیت شبکه بدست آوردم.

فعالیت های من در زمینه گرافیک و طراحی وب در این سال ها تا هم اکنون ادامه داشته و از سال ۱۳۹۸ در بحث توسعه وب و دیجیتال مارکتینگ تمرکز بیشتری داشته ام و پر انرژی تر از قبل به دنبال خلق اتفاق های بزرگی در این صنعت روز دنیا هستم.